Movies
Ratings
818
War MachineRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Family PlanRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0