Titles you rated
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 0.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0