Series
Ratings
60
Game of ThronesRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0