Movies
Ratings
25
Love and MonstersRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Summer StormRated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.5
RampageRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5