Series
Ratings
13
First LoveRated ★ 4.0
SilentRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5