Series
Ratings
10
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 3.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0