Series
Ratings
15
ChernobylRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5