Series
Ratings
21
Fruits Basket Season 3Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 5.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0