Series
Ratings
30
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
DekalogRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Super Band Season 2Rated ★ 5.0
Super BandRated ★ 5.0