Movies
Ratings
598
The HostRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5- Holy PunchRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.5