Movies
Ratings
1237
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 2.5- Sea TigerRated ★ 1.0
SinnersRated ★ 4.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.0