Movies
Ratings
354
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 0.5
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 2.5
EvolutionRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
BrazilRated ★ 4.0
The Straight StoryRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0