Movies
Ratings
297
Django UnchainedRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 2.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5