Movies
Ratings
53
The Beaches of AgnèsRated ★ 4.5
The Running ActressRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0