Titles you rated
- Glitter ForceRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0- Suite PreCureRated ★ 3.5
- HeartCatch PreCure!Rated ★ 4.5
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5