Movies
Ratings
15
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Leap!Rated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0