Movies
Ratings
578
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0