Movies
Ratings
16
The Hurt LockerRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
NoahRated ★ 1.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.5
The Garden of WordsRated ★ 1.5