Titles you rated
The ProducersRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 0.5
East of EdenRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5
My SunshineRated ★ 0.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 0.5
Hogu's LoveRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 0.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
Winter SonataRated ★ 0.5
Pots of GoldRated ★ 1.0