Movies
Ratings
50
TangledRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0