Titles you rated
April StoryRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
PurlRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5