Titles you rated
Zootopia+Rated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 4.0
Forky Asks a QuestionRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5