Movies
Ratings
1301
AnoraRated ★ 4.5
IrreversibleRated ★ 1.0
The People UpstairsRated ★ 2.0
Still WalkingRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5