Titles you rated
FallRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
ReptileRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 3.0