Movies
Ratings
40
Peppermint CandyRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Slide Strum MuteRated ★ 1.5
MotherRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 1.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
HappeningRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 0.5
A ProphetRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 4.0
JokerRated ★ 0.5