Movies
Ratings
532
Summer of 85Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
RougeRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Until the End of the WorldRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
The Straight StoryRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Lost HighwayRated ★ 3.5