Movies
Ratings
103
HoppersRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
SiratRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0- VirusRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 1.5
AkiraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0