Movies
Ratings
214
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
True LiesRated ★ 3.5