Movies
Ratings
131
Me Before YouRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5