Movies
Ratings
276
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
PawnRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.0