Series
Ratings
48- 블리치Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
NANARated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
My Favorite MemberRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.5- The Future DiaryRated ★ 3.0
FollowersRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 2.5