Movies
Ratings
100
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5