Movies
Ratings
38
GattacaRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.5