Series
Ratings
41
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
- トップをねらえ2!Rated ★ 4.5
- GunbusterRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Jesus Of NazarethRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 5.0