Movies
Ratings
613
ArrivalRated ★ 4.5
69Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The KingRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 2.0
DittoRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0