Series
Ratings
60
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
King the LandRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0