Movies
Ratings
1062
The King's WardenRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5- StalledRated ★ 2.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0- 여름, 버스Rated ★ 2.0
ShatteredRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 1.5
The Golden HolidayRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.5