Movies
Ratings
1117- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 4.5
In Viaggio: The Travels of Pope FrancisRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
RevelationRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.5
The PactRated ★ 0.5- VirusRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
The Monk and the GunRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
The First LadyRated ★ 2.0
About FamilyRated ★ 1.0
Pope Francis: A Man of His WordRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5