Movies
Ratings
75
Love FictionRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
BlindRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
...ingRated ★ 3.0
PainedRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0