Movies
Ratings
570
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0