Series
Ratings
90
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.5- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5