Series
Ratings
254
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The PlaylistRated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Good Morning, Verônica Season 3Rated ★ 3.0
Good Morning, VerônicaRated ★ 3.5
Good Morning, Verônica Season 1Rated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.0