Movies
Ratings
529- Whispering WaterRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Platform 2Rated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0