Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
JarheadRated ★ 3.5