Series
Ratings
93
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0- Show Me The Money 10Rated ★ 2.5
Show Me The Money 9Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Community Season 6Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5- The IT CrowdRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5