Movies
Ratings
677
TenetRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.0
BambiRated ★ 3.0
DumboRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5