Series
Ratings
41
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
- Medaka Box AbnormalRated ★ 3.5
- Medaka BoxRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 3.5
From Start Till ClearRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.5
- Absolutely! LuckymanRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0