Titles you rated
DuneRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
It's ComplicatedRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The War with GrandpaRated ★ 4.0
ToastRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.5