Titles you rated
The LoverRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Lux AeternaRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
A Girl Walks Home Alone at NightRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
OasisRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 4.5