Series
Ratings
42
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Princess JellyfishRated ★ 3.0
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- Good Morning CallRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
The Last CinderellaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5